Manavgat’ta fırtına işyerinin çatısını uçurdu

Manavgat’ta sabah saatlerinden itibaren etkili olan fırtına, Manavgat Caddesinde bulunan deri mağazasının çatısını uçurdu.
Çatı, Side’den Manavgat’a gelen yol üzerine düşerken, trafik ışıklarının kırmızı yanması olası bir facia yaşanmasını önledi.
Şiddetli fırtına ve yağmur Manavgat ve çevresinde sabah saatlerinden itibaren etkisini göstermeye başladı. Şiddetli fırtına, Manavgat Side yolu Manavgat Caddesi üzerinde bulunan deri mağazasının çatısının yola uçmasına neden olurken, araçlar çatının üzerlerine düşmesinden saniyelerle kurtuldu.
Dev çatı, fırtınayla birlikte birkaç kez bulunduğu yerden havalandıktan sonra yola düşerken Side istikametinden Manavgat istikametine giden araçlar, kırmızı ışık yanması sayesinde çatının altında kalmaktan son anda kurtuldular.
Büyük bir gürültüyle düşen çatı, Manavgat Caddesinde Side istikametinden Manavgat istikametine olan yolun uzun süre trafiğe kapanmasına neden olurken, trafik ekipleri yolda önlem aldı. Yol, çatının kaldırılmasının ardından yeniden açıldı.
NEYE UĞRADIĞIMIZI ANLAYAMADIK
Olay sırasında mağazanın içerisinde olduklarını belirten mağaza sahibi “Nerşey bir anda oldu. Fırtına şiddetli bir şekilde esti ve gürültüyle birlikte dışarı çıktık. Çatıyı aşağıda gördük. Allah’tan çatı düşerken araç ve insan yoktu” diye konuştu.


Kaynak : https://www.haberci07.com/manavgat-ta-firtina-isyerinin-catisini-ucurdu/43574/
 
Üst