DSİ, Galatasaraylı çıktı: Resmi Twitter hesabından Burak Elmas’a destek verdi

Burak Elmas, Fatih Terim

Galatasaray’da Fatih Terim’in takımdan ayrılışının yankıları sürerken, Galatasaray Başkanı Burak Elmas’a en büyük destek Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’nden (DSİ) geldi.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas’ın 4 Ocak 2022 tarihinde Twitter hesabından, Fatih Terim ile yolların ayrılacağı konusunda çıkan haberleri yalanlamıştı. Elmas’ın attığı tweetin hemen 6 gün sonrasında Fatih Terim ile yollar ayrıldı.

DSİ ADMİNİNDEN RESMİ HESAPTAN DESTEK

DSİ’nin resmi Twitter hesabından Galatasaray Başkanı Burak Elmas’ın attığı tweete 13 Ocak Perşembe günü destek geldi. DSİ’nin adminlerinden biri yanlışlıkla resmi hesaptan, Fatih Terim ile yolların ayrılmasına olumlu yorum yaptı. Yazılan yorumda, ”Sayın başkanım bu aldığınız karar sebebi ile çok iyi bir taraftar olarak sizi kutluyorum. Hiç kimse Galatasaray’dan büyük değildir. İnşallah 3-4 takviye ile bu takım daha iyi hallere gelir. Biz Galatasaraylıyız.” denildi.

index-4-300x275.jpg

DSİ admini, yanlış hesaptan attığı tweet sonrası sosyal medyada alay konusu oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları alaylı bir dille DSİ’yi eleştirdi. Bir sosyalm medya kullanıcısı, ”İçtiğimiz suların parası Morutan’a Cicaldau’ya gitmiş. Yazıklar olsun DSİ’yi protesto etmek için bugün itibarıyle su içmeyi bırakıyorum hadi bakalım” dedi.
 
Üst