Dönercide tabancasını çekip temizlik işçisini ağır yaraladı

Fevzipaşa Caddesinde bulunan dönercide, badigard olarak çalıştığı belirtilen bir kişi, belinden çıkardığı tabancayla temizlik işçisini yaraladı.


Ağır yaralı olarak Manavgat Devlet Hastanesine kaldırılan Derya Mutlu (1978) hayati tehlikesi nedeniyle Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.


Elinde silahla olay yerinden kaçan S. A., olaydan kısa süre sonra Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından kız arkadaşının evinde ele geçirildi.


17 suç kaydı bulunduğu belirlenen S. A.’ın yakalandığında alkollü olduğu, şakalaşırken silahın ateş aldığını söylediği bildirildi.

Olay Aşağı Pazarcı Mahallesi Fevzipaşa Caddesi üzerinde bulunan Dönercide yaşandı. İşyerinden silah sesleri gelmesi üzerine olay yerine ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı olarak yerde yatan Manavgat belediyesinde temizlik işçisi olarak çalışan Derya Mutlu (1978) 112 sağlık ekiplerinin olay yerindeki müdahalesinin ardından ambulansla Manavgat Devlet Hastanesine kaldırıldı.


Olayın ardından elinde tabanca ile kaçan ırmak kenarında bulunan bir işyerinde badigard olarak çalıştığı belirtilen S. A., olaydan kısa bir süre sonra Manavgat Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından olay yerine 400 metre mesafedeki kız arkadaşının evinde saklanırken ele geçirildi. Alkollü olduğu gözlenen S.A’ın, kendisini yakalayan asayiş ekiplerine, şakalaşırken tabancanın ateş aldığını, korkup kaçtığını söylediği bildirildi. S.A., gözaltına alınarak Emniyet Müdürlüğüne getirildi. S.A.’ın emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.


ANTALYA’YA SEVK EDİLDİ


Yaralı olarak Manavgat devlet Hastanesine kaldırılan Derya Mutlu’nun yapılan müdahalenin ardından hayati tehlikesi bulunması nedeniyle Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiği, yoğun bakım ünitesinde tedavisinin sürdürüldüğü bildirildi.


Kaynak : https://www.haberci07.com/donercide-tabancasini-cekip-temizlik-iscisini-agir-yaraladi/44454/
 
Üst