4 yıldır Serdivan’daydı… Yarın son kez Altınova’da hizmet verecek!

MEDYABAR.COM Sakarya Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Serdivan (Altınova) ek binası 1 Şubat 2018’de Arifiye’deki binada yenileme çalışmaları ve ek bir hizmet binası yapılacak olması nedeniyle Toyotasa Acil Yardım Hastanesi’ne devredilmişti. 4 yıldır Serdivan’da hizmet veren Toyotasa Acil Yardım Hastanesi, şehirde vakaların en yoğun olduğu dönemde ‘karantina’ hastanesi olarak da kullanılmıştı. ACİL HİZMETİ CUMARTESİ SAAT 17.00’DA Toyotasa Acil Yardım Hastanesi, Cuma günü saat 16.00 itibariyle Serdivan’daki hizmetine son verecek. Hastane hazırlıkları tamamlanan Arifiye’deki yeni binada cumartesi günü saat 17.00 itibariyle acil servis hizmeti vermeye başlayacak. POLİKLİNİKLER PAZARTESİ Sadıka Sabancı Devlet Hastanesinde poliklinik hizmetleri 10 Ekim Pazartesi günü Arifiye’deki yeni binasında verilmeye başlanacak. Serdivan’da boşaltılan bina ise yeni bir tescille ve tamamen kendi kadrosuyla yapılacak yenileme çalışmalarının ardından Serdivan Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlayacak.

Kaynak : https://medyabar.com/haber/12332689/4-yildir-serdivandaydi-yarin-son-kez-altinovada-hizmet-verecek